Muzyka na żywo, balet, baśniowa scenografia i fenomenalne głosy śpiewających aktorów - tak można podsumować musicalowe przedstawienie "Piękna i Bestia", które mieli okazję obejrzeć nasi uczniowie w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.






Muzyka na żywo, balet, baśniowa scenografia i fenomenalne głosy śpiewających aktorów - tak można podsumować musicalowe przedstawienie "Piękna i Bestia", które mieli okazję obejrzeć nasi uczniowie w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.




