Nasi uczniowie rozpoczynają kolejny projekt
Tym razem grupa dwudziestu uczniów udała się do Bad Wörishofen, gdzie w ramach wymiany polsko-niemieckiej
ze szkołą Die Wirtschaftsschule Bad Wörishofen spędzą tydzień z uczniami miejscowej szkoły
Życzymy udanego pobytu ![]()
Poniżej krótka relacja z dzisiejszego przywitania.

