MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 202 Days

• Nie służą identyfikacji użytkowników i na ich podstawie w żaden sposób nie jest ustalana czyjakolwiek tożsamość.
  • Identyfikują dane komputera i przeglądarki używanych do przeglądania stron internetowych.
  • Nie są szkodliwe ani dla nas ani dla naszych komputerów, czy smartfonów – nie wpływają na sposób ich działania.
  • Nie powodują zmian konfiguracyjnych w urządzeniach końcowych, ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tych urządzeniach.

Internet Explorer
Google Chrome