UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 194 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Z wizytą w Bawarii 2018

Uczniowie ZSOiZ w Krobi – już po raz kolejny - mogli wziąć udział w integracyjnym wyjeździe do Niemiec, a konkretnie, do pięknego miasta w Bawarii – Bad Wörishofen. Wymianę polsko – niemiecką możemy śmiało nazwać już naszą lokalną tradycją. A co za tym idzie? Za każdym razem, wracając w te malownicze tereny, czujemy się jak we własnych domach.

Czytaj więcej...

REPREZENTACJA ZSOiZ W KROBI Z WIZYTĄ W WARSZAWIE

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi od 14 już lat współpracuje z niemiecką szkołą Berufsschulen w Bad Wörishofen, w powiecie Unterallgäu. Współpraca jest bardzo owocna na wielu płaszczyznach, a największymi jej beneficjentami są uczniowie, którzy odważyli się wziąć udział w wymianie.

Czytaj więcej...

Bad Wörishofen 2015

24 października o godzinie 5 rano dwudziestu uczniów ZSOiZ w Krobi wraz z opiekunami wyruszyło spod budynku swojej szkoły do Bad Wörishofen, malowniczej miejscowości położonej w Bawarii. Powodem wyjazdu była wymiana polsko-niemiecka, a co się z tym wiąże współpraca młodzieży, której celem było zwieńczenie rozpoczętego kilka miesięcy wcześniej projektu.

Czytaj więcej...

„Stairway to haven” - hotel, nasz wspólny projekt polsko-niemiecki

21 marca – w sobotni wieczór - niektórzy uczniowie ZSOiZ w Krobi oczekiwali wraz ze swoimi rodzinami na kolegów z zaprzyjaźnionej szkoły Berufliche Schulen w Bad Wörishofen. Z radością powitali kilku znajomych z poprzedniej wizyty w Niemczech oraz tych, których wcześniej nie mieli okazji poznać. Po krótkim powitaniu przez pana dyrektora Lecha Bema, niemieccy uczniowie udali się do goszczących ich przez tydzień rodzin.

Czytaj więcej...

Po raz piąty w Bad Wörishofen

W dniach od 5.04 do 11.04. 2014 r. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi odwiedzili po raz piąty swoich przyjaciół w Bawarii, uczniów Berufsschulen w Bad Wörishofen, w powiecie Unterallgäu. Grupa składała się z 20 uczniów i 4 opiekunów.

Czytaj więcej...

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ