UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 189 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

CZY SĄ TU GRZECZNE DZIECI?

Dźwiękiem dzwonka i pytaniem: „Czy są tu grzeczne dzieci?” rozpoczynała się tegoroczna wizyta św. Mikołaja we wszystkich klasach ZSOiZ w Krobi. W asyście ślicznych pomocników gość z białą brodą wybrał się w odwiedziny do naszej młodzieży.

Sprawdził rzetelnie znajomość kolęd i siłę głosów, wypytał dokładnie o tradycje bożonarodzeniowe oraz przetestował fizyczną sprawność w skakaniu przez laskę (szczególnie najbardziej rozbrykanych uczniów). Okazało się, że wszyscy przedstawiciele szkolnej społeczności zasłużyli na drobny, słodki podarunek (mamy nadzieję, iż w przyszłym roku Mikołaj również nie będzie musiał nikogo ukarać…).

mikolajki 1.jpg mikolajki 2.jpg mikolajki 3.jpg mikolajki 4.jpg mikolajki 5.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ