UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 215 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

WSZYSCY JESTEŚMY MIKOŁAJAMI

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas radości w gronie rodzinnym. Niestety, nie wszyscy mogą się nim cieszyć z najbliższymi. W naszym otoczeniu wiele jest osób samotnych, opuszczonych, którym trudno odnaleźć w grudniowej atmosferze coś pozytywnego. Z tego też powodu w tym roku młodzież wraz z nauczycielami po raz kolejny włączyła się do akcji organizowanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pod hasłem „Mikołaje 2019”.

Każda klasa przygotowała podarunek dla samotnych osób dorosłych i seniorów. Co kryły
w sobie pięknie opakowane podarki, pozostaje tajemnicą, ale rozmiar i waga większości z nich dowiodła przede wszystkim tego, że uczniowie ZSOiZ w Krobi mają ogromne serca i dostrzegają potrzeby innych, a to najważniejsza życiowa nauka.

mikolaje19 1.jpg mikolaje19 2.jpg mikolaje19 3.jpg mikolaje19 4.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ