UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 189 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Sukces unihokeistek z ZSOiZ w Krobi!

26 listopada w Zbąszyniu odbyły się półfinały wojewódzkie w unihokeju dziewcząt. Uczennice ZSOiZ w Krobi - Anna Bartz, Angelika Bartz, Natalia Skiba, Weronika Majewska, Małgorzata Jankowska, Jagoda Jędryczka, Zuzanna Majewska, Zuzanna Brzeskot, Wiktoria Poślednik, Laura Katarzyńska, Izabela Chuda, Katarzyna Rychel - odniosły zwycięstwo

. Zajmując pierwsze miejsce, awansowały do finału wojewódzkiego. W zawodach tych uczestniczyły następujące drużyny: ZSP Jarocin 1, ZSP Jarocin 2, LO MS Poznań, LO Salezjańskie, LO Zbąszyń oraz ZSOiZ w Krobi. Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w finale wojewódzkim.

uni 1.jpg uni 2.jpg uni 3.jpg uni 4.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ