UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Tym razem kondycja i czarna taktyka

16 listopada uczniowie klas wojskowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi po raz drugi wzięli udział w ćwiczeniach Wojsk Obrony Terytorialnej. Tym razem w Włościejewkach - na terenie obiektu European Security Academy - doskonalono kondycję, czarną taktykę, zjazd na linie ze śmigłowca oraz sprowadzenie śmigłowców do lądowania.

Na przyszłych żołnierzach bardzo duże wrażenie zrobiła możliwość obserwowania ćwiczeń czarnej taktyki w obiekcie o wymownej nazwie Mogadisz. Oprócz taktyki w obszarze zurbanizowanym można było sprawdzić swoją kondycję podczas ćwiczeń opartych na elementach crossfitu.   Ogromnym zainteresowaniem cieszył się zjazd na linie ze śmigłowca. Dobra pogoda i intensywność zajęć sprawiły, że czas upłynął niezwykle szybko, a  grochówka smakowała niesamowicie. Młodzi adepci klas mundurowych już czekają na kolejny udział w ćwiczeniach, bo to lubią najbardziej.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ