UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

To, co wojsko lubi najbardziej…

31 maja 2019r. klasy 1b i 2a „wojskowe” wyjechały do Niechłodu na zajęcia z terenoznawstwa. Była to podróż w „nieznane” - na lekcję z mapą i kompasem. Wszystko rozpoczęło się od wykładu z podstaw posługiwania się mapą i busolą. Drugim zadaniem było nauczenie się odliczania paro-kroków - niezbędnych do odmierzania odległości w terenie.

No, a trzecie zadanie choć niełatwe, bo w lesie, to już to, co adepci klas wojskowych lubią najbardziej, czyli mapa, kompas i marsz w poszukiwaniu wyznaczonych punktów.

Po około trzech godzinach wszystkim udało się bezbłędnie odnaleźć wyznaczone punkty i wrócić do Wesołego Rancza, w którym rozpalili ognisko, usmażyli i zjedli kiełbaski oraz pyszne czekoladowe ciasto na deser. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili do Krobi i nie mogą się już doczekać kolejnych zajęć w terenie.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ