UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

75 rocznica sformowania 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych w Śremie

16 maja uczniowie klas wojskowych - IbL i IIaL - wraz z opiekunami - wzięli udział w obchodach 75 rocznicy sformowania 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych w Śremie. Uroczystości rozpoczęły się od mszy św. odprawionej w Kościele

Garnizonowym w intencji żołnierzy i pracowników batalionu. Następnie odbył się uroczysty apel na placu z udziałem żołnierzy, zaproszonych gości oraz uczniów klas mundurowych. Była to okazja do podsumowania dotychczasowych działań, podziękowań za codzienną pracę i służbę, ale przede wszystkim do wyróżnień żołnierzy, pracowników wojska oraz do wręczenia pamiątkowych odznaczeń. Muzyczną oprawę w obchodach święta batalionu zapewniła Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych z Poznania.

wojsko 1.jpg wojsko 2.jpg wojsko 3.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ