UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Krótki film o HIV

7 grudnia 2018 roku - w kinie „MUZA” w Poznaniu - odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego etapu konkursu na film pt. "Krótki film o HIV", organizowanego w ramach „Krajowego Programu Zwalczania AIDS i Zapobiegania Zakażeniom HIV”.

Laureaci z ZSOiZ w Krobi - Jakub Busz i Jan Jurkowski - zajęli I miejsce na szczeblu powiatowym oraz jedno z trzech równorzędnych wyróżnień na szczeblu wojewódzkim. Film ten można obejrzeć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=jkCUwBwAsYU

Konkurs organizowany był przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

            Gratulujemy uczniom ogromnego sukcesu!

film 1.jpg film 2.jpg film 3.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ