^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00 28 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Dyrekcja

Dyrektor szkoły:  mgr Lech Bem

Wicedyrektor:     mgr Iwona Ostach

Wicedyrektor:     mgr Krzysztof Perdon

Kierownik Szkolenia Praktycznego: mgr Maciej Jakubczak

Witaj maj, 3 maj…

Święto Konstytucji 3 Maja zawsze gromadzi w auli ZSOiZ w Krobi wszystkich uczniów i nauczycieli. Z tej okazji młodzież przygotowuje akademię, która ma przypominać, że ważne wydarzenia historyczne mają silny wpływ na kształtowanie naszej tożsamości narodowej i współczesny wizerunek kraju.

Czytaj więcej...

To dopiero koniec początku życiowej wędrówki…

Tymi właśnie słowami tegoroczni absolwenci ZSOiZ w Krobi pożegnali mury swej szkoły, kończąc w niej edukację. Jak na maturzystów przystało – w sposób niezwykle uroczysty i dojrzały - rozstali się. Były kwiaty, łzy wzruszenia, podziękowania dla dyrekcji, wychowawców i nauczycieli.

Czytaj więcej...

Uczył młodszych kolegów sztuki kulinarnej…

17 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi odbyły się warsztaty kulinarne dla uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Poprowadził je Konrad Busz, absolwent krobskiego gastronomika, który obecnie pracuje jako kucharz w restauracji, w jednym z poznańskich hoteli.

Czytaj więcej...

DROGI GIMNAZJALISTO!

Decyzja wyboru szkoły ponadgimnazjalnej jest jedną z ważniejszych w Twoim życiu. Najbliższe tygodnie będą okresem intensywnych poszukiwań i zbierania informacji o przyszłej szkole.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi to nowoczesna i stale rozwijająca się placówka edukacyjna. Od wielu lat przygotowuje dla młodzieży i dorosłych bogatą ofertę edukacyjną.

Czytaj więcej...

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ