WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00 28 Days

POWALCZYMY W FINALE WOJEWÓDZKIM!!!

18 maja 2017 roku ZSOiZ w Krobi był organizatorem Mistrzostw Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały 4 pary. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Awans uzyskały 2 pary: żeńska - Agnieszka Bodzioch i Ania Serwatka, zajmując miejsce II oraz męska - Szymon Turczyński i Mikołaj Nele, zajmując miejsce I. Pozostałe pary - Sybilla Konarska i Weronika Kowalczyk oraz Szymon Jakubowski i Jakub Bartkowiak - zajęły miejsca III.

23 maja Szymon Turczyński i Mikołaj Nele - pod opieką p. Michała Roszaka - udali się na Mistrzostwa Rejonu w siatkówce plażowej chłopców do Jutrosina. Tam wygrali wszystkie swoje mecze i awansowali do finału wojewódzkiego. W dniu kolejnym Agnieszka Bodzioch i Ania Serwatka wraz z opiekunem - p. Marleną Turlińską - pojechały do Jutrosina walczyć o awans do finału wojewódzkiego.

Po zaciętych rozgrywkach w trudnych warunkach atmosferycznych dziewczyny dotarły do finału, gdzie niestety uległy ekipie z Rawicza, tym samym zajmując miejsce II. One również uzyskały awans do finału wojewódzkiego.

Finał wojewódzki w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców odbędzie się 9 czerwca we Wrześni. Już teraz serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w zawodach.

siatka 1.jpg siatka 11.jpg siatka 2.jpg siatka 3.jpg siatka 4.jpg siatka 5.JPG siatka 6.jpg siatka 7.jpg siatka 9.jpg