MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 170 Days

SERCE ZOSTAWIŁY NA PARKIECIE!

Piłka ręczna jest sportem kontaktowym i zespołowym. Nie brakuje więc w nim emocji. Dlatego też w czasie turnieju szczypiornistek w Krobi parkiet hali w ZSOiZ rozgrzany był do czerwoności. Na boisku spotkały się 3 drużyny ze szkół z Pogorzeli, gostyńskiego liceum oraz gospodarze z Krobi.

W czasie gry dziewczyny walczyły o każda piłkę, każdą przewagę i co najważniejsze - każdą bramkę. Nie  obyło się bez karnych minut za zbyt brutalne krycie przeciwnika. Nasze zawodniczki były maksymalnie zaangażowane, skupione i żądne zwycięstwa. Dziewczyny czekające na swoją zmianę wczuwały się maksymalnie w sytuację na boisku. Stres i adrenalina w niektórych momentach przekraczały granice wytrzymałości. Ostatecznie drużyna gospodarzy uplasowała sie na zaszczytnym miejscu drugim, choć nie ustępowała swoim odwiecznym rywalkom - championom z Pogorzeli. Zabrakło szczęścia i wykorzystania wszystkich sytuacji. Dziewczyny zostawiły serce na boisku i zagrały na        110%    swoich  możliwości.

pilka reczna 01.JPG pilka reczna 03.JPG pilka reczna 04.JPG pilka reczna 06.JPG pilka reczna 10.JPG pilka reczna 11.JPG