MATURA juz za ... 04.05.2018 9:00 72 Days

SUKCES PIŁKARZY Z ZSOiZ

24 października 2016r. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi kolejny raz był organizatorem Mistrzostw Powiatu Gostyńskiego w Halowej Piłce Nożnej chłopców. Do rozgrywek przystąpiły cztery zespoły (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi).

Do ostatniego meczu trwała walka o końcowy układ w tabeli. Tylko pierwsze miejsce promowało zespół do Finału Rejonowego, który odbędzie się 16 listopada 2016r. w Wolsztynie.Zawody zostały rozegrane systemem ,,każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. 1.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi
  2. 2.Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu
  3. 3.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu
  4. 4.Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie:

Szuba Adrian, Bujak Sławomir, Kędziora Szymon, Kaczmarek Adrian, Malcherek Tobiasz, Ratajczak Łukasz, Moryson Eryk, Kokot Fryderyk, Biernacki Damian

Opiekunowie: p. Sławomir Gintowt , p. Łukasz Cebulski.

WYNIKI SPOTKAŃ

Szkoła Szkoła Wynik
ZSOiZ Krobia ZSR Grabonóg 4 : 2
ZSR Grabonóg ZSZ Gostyń 0 : 0