WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

30 września 2016r. w Gostyniu odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZELAJOWE (10x1000m) w ramach LICEALIADY. Naszą szkołę reprezentowała grupa chłopców w składzie: Dominik Jankowiak, Dawid Niedbała, Mikołaj Ceranka, Jakub Danielczyk, Kamil Chlebowski, Norbert Pakosz, Hubert Szymczak, Kamil Tomczak, Rafał Kapała, Marcin Wojtkowiak, Adam Urbański.

Niestety historia powtórzyła się z poprzedniego roku, kiedy to nasi chłopcy prowadzili do dziewiątej zmiany, aby później uznać wyższość drużyny z Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Gostyniu.

biegi 1.JPG biegi 2.JPG biegi 3.JPG biegi 4.JPG biegi 5.JPG