MATURA juz za ... 04.05.2018 9:00 72 Days

RYWALIZACJA ATLETYCZNA NA SZCZEBLU POWIATU GOSTYŃSKIEGO

26 września 2016r. z samego rana grupa 30 uczniów wraz z opiekunami - p. Marleną Turlińską oraz p. Łukaszem Cebulskim - wyruszyła do Gostynia, aby sprawdzić swoje umiejętności z lekkiej atletyki. Pogoda dopisała, dlatego rywalizacja przebiegła bardzo sprawnie. Młodzież wykazała się dużą aktywnością i wysoką sprawnością fizyczną.

Efektem rywalizacji i współzawodnictwa jest awans 9 osób w konkurencjach indywidualnych oraz 2 sztafet żeńskich i 1 męskiej do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 5 października na stadionie Olimpii Poznań. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

LA 1.JPG LA 2.JPG LA 3.JPG LA 4.JPG LA 5.JPG LA 6.JPG