WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00 28 Days

LICEALIADA W ZSOiZ W KROBI

9 marca w hali sportowej w ZSOiZ w Krobi zorganizowana została LICEALIADA w siatkówce dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny ze szkół w Grabonogu i Gostyniu. Pierwszy mecz rozegrały między sobą reprezentantki naszej szkoły i dziewczyny z Grabonogu.

Walka była zacięta, jednak gospodynie nie podołały wyzwaniu i przeciwnik okazał się silniejszy. Następnie na boisku pojawiły się zawodniczki z Grabonogu i Gostynia. Dla siatkarek z Krobi iskierką nadziei na przejście do etapu rejonowego była przegrana reprezentacji Grabonogu z zawodniczkami z Gostynia. Niestety i w  tym przypadku Grabonóg okazał się niepokonany. Trzeci i ostatni mecz rozegrał się między reprezentacjami Krobi i Gostynia. Mimo tego, że było już wiadomo, kto zajął pierwsze miejsce, dziewczyny nie poddały się bez walki i zakończyły całe to spotkanie na drugim miejscu.