UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

LICEALIADA W ZSOiZ W KROBI

9 marca w hali sportowej w ZSOiZ w Krobi zorganizowana została LICEALIADA w siatkówce dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny ze szkół w Grabonogu i Gostyniu. Pierwszy mecz rozegrały między sobą reprezentantki naszej szkoły i dziewczyny z Grabonogu.

Walka była zacięta, jednak gospodynie nie podołały wyzwaniu i przeciwnik okazał się silniejszy. Następnie na boisku pojawiły się zawodniczki z Grabonogu i Gostynia. Dla siatkarek z Krobi iskierką nadziei na przejście do etapu rejonowego była przegrana reprezentacji Grabonogu z zawodniczkami z Gostynia. Niestety i w  tym przypadku Grabonóg okazał się niepokonany. Trzeci i ostatni mecz rozegrał się między reprezentacjami Krobi i Gostynia. Mimo tego, że było już wiadomo, kto zajął pierwsze miejsce, dziewczyny nie poddały się bez walki i zakończyły całe to spotkanie na drugim miejscu.

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ