UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Sukces dziewczyn z ZSOiZ w Krobi!

2 marca uczennice ZSOiZ w Krobi  - jako jedyne reprezentantki naszego powiatu - uczestniczyły w PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW W UNIHOKEJU. W zawodach rywalizowało 6 zespołów. Dziewczyny zaprezentowały się znakomicie, pokonując drużynę z Nowego Tomyśla 8:0. Silniejszym przeciwnikiem okazały się tylko czterokrotne mistrzynie Wielkopolski  z  Wolsztyna.

Drugie miejsce w grupie to olbrzymi sukces dla młodych i niezwykle ambitnych reprezentantek ZSOiZ w Krobi, które już odliczają dni do przyszłorocznych rozgrywek, aby znów powalczyć o finały wojewódzkie.

Skład drużyny:  Patrycja Kasztelan, Ada Grzeszczak, Angelika Schónfelder, Maria Biernat, Agnieszka Bodzioch, Kamila Bodzioch, Angelika Sobótka, Julia Sipura, Paulina Sikorska, Angelika Andrzejewska, Ola Czembrowska, Angelika Tyrka

 Trenerka grupy:   Patrycja Sobecka – Wojciechowska

unihokej 1.jpg unihokej 2.jpg unihokej 3.jpg unihokej 4.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ