MATURA juz za ... 04.05.2018 9:00 72 Days

Sukces dziewczyn z ZSOiZ w Krobi!

2 marca uczennice ZSOiZ w Krobi  - jako jedyne reprezentantki naszego powiatu - uczestniczyły w PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW W UNIHOKEJU. W zawodach rywalizowało 6 zespołów. Dziewczyny zaprezentowały się znakomicie, pokonując drużynę z Nowego Tomyśla 8:0. Silniejszym przeciwnikiem okazały się tylko czterokrotne mistrzynie Wielkopolski  z  Wolsztyna.

Drugie miejsce w grupie to olbrzymi sukces dla młodych i niezwykle ambitnych reprezentantek ZSOiZ w Krobi, które już odliczają dni do przyszłorocznych rozgrywek, aby znów powalczyć o finały wojewódzkie.

Skład drużyny:  Patrycja Kasztelan, Ada Grzeszczak, Angelika Schónfelder, Maria Biernat, Agnieszka Bodzioch, Kamila Bodzioch, Angelika Sobótka, Julia Sipura, Paulina Sikorska, Angelika Andrzejewska, Ola Czembrowska, Angelika Tyrka

Trenerka grupy:   Patrycja Sobecka – Wojciechowska

unihokej 1.jpg unihokej 2.jpg unihokej 3.jpg unihokej 4.jpg