WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Mistrzostw Powiatu Gostyńskiego w Halowej Piłce Nożnej

Dnia 9 listopada 2015 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi był organizatorem Mistrzostw Powiatu Gostyńskiego w Halowej Piłce Nożnej chłopców. Do rozgrywek przystąpiły cztery zespoły (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu).

Zawody zostały rozegrany systemem ,,każdy z każdym”, a klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu

2.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi

3.Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu

4.Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu

Skład reprezentacji ZSOiZ Krobia: Szuba Adrian, Łuczak Tomasz, Moryson Eryk, Ratajczak Łukasz, Malcherek Tobiasz, Wolsztyniak Bartosz, Wiatrowski Mateusz, Pospiech Dawid, Kędziora Jakub, Polowczyk Eryk, Wojciechowski Karol.