MATURA juz za ... 04.05.2018 9:00 71 Days

ZSOiZ w Krobi zwycięzcą I Powiatowego Turnieju Piłkarskiego „Orlik 2017”!

W dniu 10 października 2017 roku w Grabonogu - na boisku wielofunkcyjnym - odbył się I Powiatowy Turniej Piłkarski ,,Orlik 2017”. W turnieju tym wystartowało sześć reprezentacji szkół z naszego powiatu. Najlepszą drużyną okazali się piłkarze ZSOiZ w Krobi, wygrywając w grupie z ZSOiZ z Pogorzeli i ZS z Borku. W finale zwycięzcy spotkali się z ekipą z ZSZ z Gostynia. Wygrali 1:0 - po bramce zdobytej przez Huberta Kutzmanna. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Filipa Bzdęgę z ZSOiZ w Krobi.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I ZSOiZ Krobia

II ZSZ Gostyń

III ZSO Gostyń

IV ZS Borek

V ZSR Grabonóg

Skład reprezentacji ZSOiZ Krobia:

Filip Bzdęga, Aleksander Naskręt, Hubert Kutzmann, Dominik Jankowiak, Michał Chmielarczyk, Dawid Jędryczka, Sebastian Kubiak, Daniel Łuczak, Oskar Marciniak, Mikołaj Gubański, opiekun Michał Roszak.