UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 107 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Lech Bem Dyrektor ZSOiZ w Krobi

Drodzy Uczniowie!

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2020/2021 życzę Wam, aby nauka w ZSOiZ w Krobi była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech czas spędzony w naszej szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami.

Szczególnie serdecznie witam Pierwszoklasistów. Rozpoczęcie edukacji w ZSOiZ w Krobi jest dla Was nowym wyzwaniem, ale zapewniam Was, że nauka w naszej szkole to piękna przygoda. Poznacie tu wielu przyjaciół, którzy zadbają, abyście dobrze czuli się w nowym miejscu. 

Życzę Wam również, aby nowy rok szkolny był bezpieczny, wolny od epidemicznych zagrożeń zdrowia i życia. W szkole w związku z pandemią koronawirusa zauważycie pewne zmiany organizacyjne związane z zachowaniem warunków bezpieczeństwa. Zwracam się do Was z prośbą o przestrzeganie zasad i zaleceń nauczycieli. Są one wprowadzone w trosce o Wasze zdrowie.

Szanowni Rodzice!

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazuję także wszystkim Rodzicom. Wasze zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane. Liczę zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym. Obyście, Państwo, zawsze znajdowali w ZSOiZ w Krobi partnera wspierającego Was w staraniach o zapewnienie Waszym dzieciom jak najlepszych warunków startu w dorosłe życie.

 

Szanowni Nauczyciele i wszyscy Pracownicy ZSOiZ w Krobi!

Państwu życzę serdecznie, by nowy rok szkolny był przede wszystkim bezpieczny, udany i pełen sukcesów.

Nauczycielom przekazuję serdeczne pozdrowienia, wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i konsekwencja zawodowa będą z Wami na co dzień. Pragnę, aby Państwa oddanie, pasja, profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu młodzieży stały się źródłem satysfakcji, by zawsze niosły ze sobą poczucie spełnienia.

Wszystkim Pracownikom Administracji i Obsługi życzę dużo zadowolenia z wykonywanej pracy, wiele zdrowia i wytrwałości, które pozwolą osiągnąć sukces zawodowy i szczęście osobiste.

 

Powodzenia w nowym roku szkolnym!

Lech Bem

Dyrektor ZSOiZ w Krobi

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ