UA-140650925-1

Znak Jakości Szkoły 2020

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 189 Days

Drodzy Absolwenci ZSOiZ w Krobi!

Wszystko ma swój kres. Lata nauki w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi dobiegły końca. Otrzymanie świadectwa ukończenia szkoły średniej zamyka następny rozdział Waszego życia.

Pewien etap skończył się, ale zaczyna się kolejny, mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Życzymy Wam połamania piór na maturze, a potem dostania się na wymarzone studia lub podjęcia atrakcyjnej pracy. Realizujcie marzenia, stawiajcie sobie nowe cele. Sięgajcie po nowe doświadczenia, pamiętając przy tym, że los sprzyja tylko odważnym, dla których pokonywanie siebie jest źródłem rozwoju. Wielokrotnie dawaliście dowody, że nie boicie się wyzwań. Pragniemy, abyście tacy pozostali.

Gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy dalszych sukcesów!

Dyrektor, nauczyciele,

pracownicy administracji i obsługi