UA-140650925-1

Znak Jakości Szkoły 2020

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 221 Days

„Love is in the air…” „Walentynki” po angielsku

14 lutego, w Święto Zakochanych, w ZSOiZ w Krobi zrobiło się naprawdę romantycznie. W auli szkolnej zorganizowano  Koncert Walentynkowy. Uczniowie zaśpiewali piękne piosenki o miłości. Na widowni zasiedli m.in. zaproszeni goście: ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Krobi wraz z opiekunami. Koncert odbył się pod hasłem „Love is in the air”, a soliści wykonali piosenki w języku angielskim.

Na scenie wystąpili: Amelia Chuda, Sebastian Ciesielski, Julia Neuhoff -Ley, Małgosia Matysiak, Piotr Konczewicz, Alicja Kowalska, Klaudia Mendyka, Alicja Sorbicka i Weronika Majewska.

Wszystkim wykonawcom dziękujemy i jednocześnie gratulujemy talentu. Dzięki Wam mogliśmy poczuć prawdziwy klimat „Walentynek”.

Dziękujemy również prowadzącym: Ani i Piotrkowi oraz Szymonowi – za obsługę sprzętu.

Koncert podsumowano słowami Św. Jana Pawła II: „Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym”, o czym należałoby pamiętać nie tylko w Święto Zakochanych.

koncert 1.jpg koncert 2.jpg koncert 3.jpg koncert 4.jpg koncert 5.jpg koncert 6.jpg koncert 7.jpg koncert 8.jpg koncert 9.jpg