UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Nie mają sobie równych w powiecie!

24 października 2019 roku - po raz pierwszy w historii zawodów powiatowych szkół średnich - odbyły się rozgrywki w unihokeju dziewcząt w Żytowiecku. Uczennice z ZSOiZ w Krobi pokonały reprezentantki ZSZ w Gostyniu 25 do 1, narzucając rywalkom swoje tempo gry.

Zajmując pierwsze miejsce, awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w Wolsztynie. W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się: Angelika Bartz, Anna Bartz, Małgorzata Jankowska, Jagoda Jędryczka, Laura Katarzyńska, Natalia Skiba, Zuzanna Majewska  i Weronika Majewska. Życzymy kolejnych sukcesów!

unihokej 1.JPG unihokej 6.JPG unihokej 7.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ