UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 149 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Ćwiczenia Wojsk Obrony Terytorialnej

5 listopada uczniowie klas wojskowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi wzięli udział w ćwiczeniach Wojsk Obrony Terytorialnej. Odbyły się one na terenie obiektu European Security Academy w Włościejewkach niedaleko Książa Wielkopolskiego

Obszar działań został przygotowany w taki sposób, że swoim wyglądem przypominał kraje Bliskiego Wschodu. Żołnierze WOT doskonalili przeprawianie się w trudnym terenie, walkę w budynkach, przejęcie śmigłowca, szybką linę (zjazd na linie ze śmigłowca) oraz walkę wręcz. Obserwowanie ćwiczeń pozwoliło na poznanie żołnierskiego „fachu” od podszewki. Jednak największą frajdę sprawiła uczniom możliwość sprawdzenia się w niektórych elementach ćwiczeń. Na zakończenie nie zabrakło pysznej grochówki, która na świeżym powietrzu i na poligonie smakuje najbardziej. Adepci klas wojskowych mają nadzieję, że jeszcze będą mieli możliwość wzięcia udziału w kolejnych ćwiczeniach.

wot 01.jpg wot 02.jpg wot 03.jpg wot 04.jpg wot 05.jpg wot 06.jpg wot 07.jpg wot 08.jpg wot 15.jpg

wot 09.jpg wot 10.jpg wot 11.jpg wot 12.jpg wot 13.jpg wot 14.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ