MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 40 Days

PROMUJEMY TRANSPLANTACJĘ C.D.!

Uczniowie ZSOiZ w Krobi - zaangażowani w kampanię “Drugie życie” - kontynuują promocję transplantacji, w związku z czym przygotowali wystawę, prezentującą stanowisko religii katolickiej, związane z przeszczepianiem narządów. Można ją oglądać przez tydzień - od 22 lutego - w kościele pw. św. Mikołaja w Krobi.

Wystawa - oprócz ogólnego stanowiska religii, opinii osób związanych z Kościołem czy fragmentów dokumentów dotyczących transplantacji - prezentuje także prace uczniów, które promują dawstwo narządów. W związku z tą formą promocji transplantacji, uczniowie po mszach świętych niedzielnych (24.02), w czasie których również został przybliżony temat transplantacji, rozdawali oświadczenia woli. Ułatwią one naszym najbliższym podjęcie decyzji o oddaniu narządów.

transplantacja 1.jpg transplantacja 2.jpg transplantacja 3.jpg transplantacja 4.jpg transplantacja 5.jpg