MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 222 Days

Były emocje i świetna zabawa!

30 maja w ZSOiZ w Krobi zorganizowano ŚWIĘTO SPORTU SZKOLNEGO. Kierując się złotą myślą: SPORT TO NAJPIĘKNIEJSZA CHOROBA I NAJZDROWSZE UZALEŻNIENIE, wychowawcy zmobilizowali swoich podopiecznych do udziału w konkurencjach zaplanowanych przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego.

Najważniejsze hasła tego poranka to: gra fair play, porażka nie czyni sportowca przegranym i zwycięzcą jest ten, kto walczy. Młodzi ludzie wcielili te zasady w czyn. Były emocje i świetna zabawa! Wszystko rozpoczęło się od konkurencji nazywanej sadzeniem ziemniaków, ale były też skoki w workach, rzuty do kosza, skoki na skakance, strzały do bramki, żonglerka, wyciskanie na ławeczce i przeciąganie liny. Punktem kulminacyjnym dnia były mecze piłki nożnej halowej pomiędzy chłopcami klas licealnych, technicznych i zawodowych. Mistrzami zostali chłopcy z liceum. Nowością w tym roku był mecz piłki nożnej halowej dziewcząt klas pierwszych i drugich. Zwyciężyły reprezentantki klas drugich.

Ostatnim punktem ŚWIĘTA SPORTU było wręczenie pucharów i  dyplomów. Tytuł najbardziej usportowionej grupy w kategorii dziewcząt uzyskały uczennice klasy IIbL, natomiast w czasie rywalizacji chłopców najlepiej zaprezentowali się uczniowie klasy IIaL. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i tym, którzy stanęli do rywalizacji.