UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 214 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Codziennie poprawiam inne elementy…

Jeździectwo to moja pasja, sport, a zarazem dyscyplina, dzięki której mogę spędzać czas z niesamowicie inteligentnymi zwierzętami. Praca z końmi to prawdziwa przyjemność. Posiadam dwa sportowe konie, na których startuję w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Trenuję sześć razy w tygodniu.

Jeden dzień przeznaczam na ćwiczenia na lonży. Codziennie poprawiam inne elementy i dążę do lepszych postaw na parkurze. Często razem z trenerem pracujemy z końmi na drągach. Sporo czasu poświęcam też na ćwiczenia gimnastyczne, żeby poprawiać moją postawę w siodle. Oprócz treningu w domu, mam też plan zawodów, którego się trzymam. Jeżdżę na zawody po całej Polsce, dzięki czemu zawarłam wiele przyjaźni. Z moimi znajomymi spędzam mile czas wolny, ale i rywalizuję z nimi w czasie zawodów.

Oprócz startów i treningu niezwykle ważna jest opieka nad końmi. Każdego z nich regularnie odwiedza fizjoterapeuta, dentysta, weterynarz czy kowal. Na co dzień - w ramach odnowy biologicznej - po treningu - każdy z nich ma czas na zrelaksowanie się w solarium czy w czasie zabiegu z derką masującą. Praca przy koniach jest dość wymagająca, ale dla mnie to prawdziwa przyjemność. 

wiktoria1.jpg wiktoria2.jpg wiktoria3.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ