UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 48 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Nataliia Havrylenko – DZIEWCZYNA Z PASJĄ!

Nataliia Havrylenko wychowała się w REJONIE LITYŃSKIM na Ukrainie. W 2016 roku po raz pierwszy odwiedziła Polskę w czasie ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY W KRAKOWIE. Od tego czasu pilnie uczy się języka polskiego. Od lipca 2018 roku mieszka w Pudliszkach i uczęszcza do I klasy licealnej w ZSOiZ w Krobi.

Czytaj więcej...

Rysownie to moja PASJA!

Nazywam się Krystian Andrzejewski. Jestem uczniem I klasy szkoły zawodowej w  ZSOiZ w Krobi. Uczę się zawodu murarza. Swoją pasję do rysowania odkryłem już w  szkole podstawowej.

Czytaj więcej...

Góry - moja pasja

Nazywam się Filip Jankowiak i jestem uczniem 3 klasy technikum budowlanego. Od 2 lat trenuję wspinaczkę sportową, a całkiem niedawno spróbowałem swoich sił we wspinaczce wysokogórskiej.

Swoją pasję odkryłem podczas pierwszej wizyty w nowo otwartej wówczas
siłowni przy ZSPiG w Krobi.

Czytaj więcej...

MA SUKCESY, MA MARZENIA…

Tomasz Rupociński mieszka w Pudliszkach, jest uczniem Liceum Ogólnokształcącego w Krobi. Od 2011 r. uczęszcza do klasy mundurowej. W tym roku zdaje maturę. Jest cichy i spokojny. Wychowawca dodaje, że to chłopak solidny i rzetelny. Jego największą pasją jest taekwondo.

Czytaj więcej...

Rozmowa z Jagodą Jochaniak

„Po zwycięstwie nie należy spocząć na laurach…”

Jagoda Jochaniak mieszka w Kobylinie. Od 2010 roku uczęszczała do klasy wojskowej Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi. W tym roku zdaje maturę. To skromna dziewczyna, która nie lubi chwalić się swoimi sukcesami ani zdolnościami. Jest jednak osobą ambitną i to ceni w sobie najbardziej. No i jest zawodniczką… sumo.

Czytaj więcej...

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ