UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 189 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

„Więzień labiryntu”

 James Dashner

„Więzień labiryntu”

Czym dla ciebie jest dobra książka? Szukasz przejmujących zwrotów akcji, ujmującej fabuły, a może wątków romantycznych? W serii James'a Dashner'a „Więzień labiryntu” znajdziesz to wszystko! Czytając ją przeniesiesz się w dystopijną przyszłość, gdzie ludzkość zostaje prawie całkowicie wyniszczona przez chorobę zwaną pożogą.

Czytaj więcej...

Życie to mecz

Paweł Zagumny

„Życie to mecz”

Książka „Życie to mecz” to autobiograficzna opowieść o życiu najbardziej utytułowanego zawodnika w historii polskiej siatkówki – Pawła Zagumnego. Polski siatkarz opisuje w niej całkowicie szczerze swoją siatkarską historię na sam szczyt, przez liczne zakręty, przeszkody oraz kłody rzucone mu pod nogi przez los. Są w niej zawarte zarówno chwile triumfu, jak i chwały.

Czytaj więcej...

Moje serce należy do Ciebie

Alessio Puleo

„Moje serce należy do Ciebie”

Ferie zimowe postanowiłam spędzić z literaturą młodzieżową, dlatego przeczytałam utwór Alessio Puleo pt. „Moje serce należy do Ciebie”.

Książka opowiada historię dwojga nastolatków, których łączy coś niezwykłego. Alex dziwi się, że Ylenia trzyma go na dystans, gdyż nie zna skrywanej przez nią tajemnicy. Chłopak nie daje za wygraną, bo jest przekonany o łączącym ich uczuciu.

Czytaj więcej...

Moje serce należy do ciebie

Alessio Puelo

„Moje serce należy do ciebie”

Akcja powieści rozgrywa się w Kolumbii oraz we Włoszech. Osiemnastoletnia dziewczyna – Ylenia toczy beztroskie życie u boku rodziny i przyjaciół. Zmienia się to diametralnie, gdy dowiaduje się od swojego ojca o przeprowadzce do Włoch – swojego ojczystego kraju. Nie chce tego robić, lecz tak naprawdę nie zna prawdziwego powodu tej decyzji.

Czytaj więcej...

Harry Potter i Przeklęte Dziecko

Jack Thorne

„Harry Potter i Przeklęte Dziecko”

„Harry Potter i Przeklęte Dziecko” jest kontynuacją serii ze świata Harry'ego Pottera. To już ósma część uniwersum czarodziejów. Jej autorem jest Jack Thorne. Na wstępie warto zaznaczyć, że tak naprawdę to scenariusz do sztuki filmowej autora, a nie powieść, jak w przypadku poprzednich części autorstwa J.K. Rowling. Wiąże się z tym brak długich opisów miejsc akcji czy emocji bohaterów i to jest jedyny minus, jaki mogę zarzucić Thornowi.

Czytaj więcej...

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ