UA-140650925-1

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 7 Days

75 rocznica sformowania 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych w Śremie

16 maja uczniowie klas wojskowych - IbL i IIaL - wraz z opiekunami - wzięli udział w obchodach 75 rocznicy sformowania 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych w Śremie. Uroczystości rozpoczęły się od mszy św. odprawionej w Kościele

Garnizonowym w intencji żołnierzy i pracowników batalionu. Następnie odbył się uroczysty apel na placu z udziałem żołnierzy, zaproszonych gości oraz uczniów klas mundurowych. Była to okazja do podsumowania dotychczasowych działań, podziękowań za codzienną pracę i służbę, ale przede wszystkim do wyróżnień żołnierzy, pracowników wojska oraz do wręczenia pamiątkowych odznaczeń. Muzyczną oprawę w obchodach święta batalionu zapewniła Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych z Poznania.

wojsko 1.jpg wojsko 2.jpg wojsko 3.jpg