MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 146 Days

CHRISTMAS IS COMING!

Pod takim właśnie hasłem 27 grudnia 2017r. w ZSOiZ w Krobi odbył się świąteczny koncert. Na scenie wystąpiło dziesięcioro uczestników - dziewięć dziewczyn i jeden chłopak. Uczestnicy zaprezentowali wybrany utwór w wersji solowej, a na koniec świąteczną piosenkę zaśpiewał dziewczęcy kwartet.

Uczniowie wykonali znane wszystkim pastorałki w języku angielskim. Młodzież z wielkim zaangażowaniem przygotowywała się do występu, biorąc udział w licznych próbach. Zgromadzeni widzowie mogli miło spędzić czas i wczuć się w klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Była to przyjemna odskocznia od nauki i szkolnych obowiązków. Nikt z obecnych nie żałował przyjścia, co więcej, każdy chętnie włączył się do wspólnego śpiewu. Uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.