UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 223 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

To była podróż życia…

DiscoverEU to inicjatywa Unii Europejskiej mająca na celu promowanie kultury europejskiej oraz podróży koleją wśród młodzieży. Skierowana jest do wszystkich osiemnastoletnich obywateli państw członkowskich. Pozwala im na poznawanie piękna Europy przez okres aż do 30 dni. Program wystartował w 2018 roku. Do tej pory zgłosiło się już prawie 275 tysięcy kandydatów, z czego niecałe 50 tysięcy otrzymało bilety na podróż. Wśród szczęśliwych wybranych znalazłam się również ja.

Czytaj więcej...

Zosia Hałas

Może wrócę tam za dwadzieścia lat i mały żółwik, którego zaprowadziłam do morza, wyjdzie z niego…

Zofia Hałas – uczennica klasy IIIbL ZSOiZ w Krobi - spędziła wakacje 2019 w Turcji, pracując jako wolontariuszka w ramach inicjatywy Unii Europejskiej pod hasłem Europejskie Korpusy Solidarności dla młodzieży od osiemnastego do trzydziestego roku życia. Tak oto sama zrelacjonowała swoją przygodę z naturą: 

Czytaj więcej...

Nataliia Havrylenko – DZIEWCZYNA Z PASJĄ!

Nataliia Havrylenko wychowała się w REJONIE LITYŃSKIM na Ukrainie. W 2016 roku po raz pierwszy odwiedziła Polskę w czasie ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY W KRAKOWIE. Od tego czasu pilnie uczy się języka polskiego. Od lipca 2018 roku mieszka w Pudliszkach i uczęszcza do I klasy licealnej w ZSOiZ w Krobi.

Czytaj więcej...

Rysownie to moja PASJA!

Nazywam się Krystian Andrzejewski. Jestem uczniem I klasy szkoły zawodowej w  ZSOiZ w Krobi. Uczę się zawodu murarza. Swoją pasję do rysowania odkryłem już w  szkole podstawowej.

Czytaj więcej...

Góry - moja pasja

Nazywam się Filip Jankowiak i jestem uczniem 3 klasy technikum budowlanego. Od 2 lat trenuję wspinaczkę sportową, a całkiem niedawno spróbowałem swoich sił we wspinaczce wysokogórskiej.

Swoją pasję odkryłem podczas pierwszej wizyty w nowo otwartej wówczas
siłowni przy ZSPiG w Krobi.

Czytaj więcej...

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ