UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Zostać Żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej

7 grudnia Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi odwiedzili przedstawiciele 125. batalionu lekkiej piechoty – Leszno, wchodzącego w skład 12. Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Głównym celem wizyty było zachęcenie młodzieży klas maturalnych do wstąpienia w szeregi najmłodszego piątego rodzaju sił zbrojnych.

Żołnierze 125. batalionu już na samym początku wywarli ogromne wrażenie, ponieważ do szkoły przyjechali Starem 266, który wzbudził w uczniach ekscytację. Goście przeprowadzili wykład na temat organizacji i przeznaczenia WOT. Następnie zachęcali do wstąpienia w swoje szeregi. Dodatkową atrakcją - przygotowaną przez żołnierzy - była możliwość rozłożenia i złożenia karabinka Beryl i pistoletu Wist. Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy i żołnierze musieli wrócić do koszar. Mamy nadzieję, że nas jeszcze odwiedzą.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ