MATURA juz za ... 04.05.2018 9:00 7 Days

SUKCES SIATKARZY ZSOiZ w Krobi !!! MAMY PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI !!!

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu odbył się Finał Rejonowy Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Środa - 7 marca 2018r. - to bardzo szczęśliwy dzień dla reprezentacji ZSOiZ w Krobi.

Szymon Turczyński, Mikołaj Nele, Jakub Bartkowiak, Jakub Busz, Jan Jurkowski, Adam Urbański, Szymon Stępień i Łukasz Mikołajczak stanęli w szranki z drużynami: ZSE w Lesznie, ZSZ w Rawiczu, I LO w Kościanie, ZSZ w Wolsztynie i ZSZ w Gostyniu. Wszystkie cztery rozegrane mecze wygrali uczniowie ZSOiZ w Krobi - w stosunku 2 do 0 - łącznie z finałem, w którym zmierzyli się ze szkołą z Rawicza. Było sporo emocji, ale to właśnie jest najlepsze w sporcie. Teraz zwycięzców czekają przygotowania związane z półfinałami wojewódzkimi. „Będziemy walczyć!!!!!” – zapowiadają zawodnicy i trenerzy.