WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00 28 Days

To dopiero koniec początku życiowej wędrówki…

Tymi właśnie słowami tegoroczni absolwenci ZSOiZ w Krobi pożegnali mury swej szkoły, kończąc w niej edukację. Jak na maturzystów przystało – w sposób niezwykle uroczysty i dojrzały - rozstali się. Były kwiaty, łzy wzruszenia, podziękowania dla dyrekcji, wychowawców i nauczycieli.

Młodzi absolwenci z dumą odebrali świadectwa i nagrody za naukę, zaangażowanie w życie szkoły, środowiska lokalnego i osiągnięcia sportowe. Dumni rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Młodsi koledzy życzyli absolwentom powodzenia w czasie majowych zmagań egzaminacyjnych. Wręczyli im też piękne róże, które tradycyjnie już powędrowały ku niebu w czasie nostalgicznych piosenek. Teraz pozostało tylko odliczanie dni i godzin do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu – do matury. Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy stuprocentowych wyników na świadectwach.