UA-140650925-1

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 150 Days

Zawody strzeleckie z okazji 75 - lecia Ligi Obrony Kraju

8 listopada na strzelnicy LOK w Gostyniu odbyły się zawody strzeleckie z okazji jubileuszu 75- lecia powstania tej organizacji.

ZSOiZ w Krobi reprezentowali Zosia Konczewicz, Mateusz Juskowiak, Tomek Żeglarski, Szymon Brzeskot, Eryk Kędzia i Eryk Polowczyk. Drużynę przygotował pan Włodzimierz Jurkowski.

Uczestnicy zawodów musieli się zmierzyć z strzelaniem z kbks na dystansie 50m (10 strzałów) oraz pistoletu na dystansie 10m (5 strzałów). Suma zdobytych punktów z obu konkurencji miała wyłonić najlepszego strzelca.

Na zakończenie rywalizacji - po zsumowaniu punktów - okazało się, że na najwyższym stopniu podium stanął Mateusz Juskowiak, a na trzecim Eryk Kędzia. Gratulujemy uczniom oraz opiekunowi drużyny i życzymy dalszych sukcesów.

zawody 1.jpg zawody 2.jpg zawody 3.jpg zawody 4.jpg zawody 5.jpg zawody 6.jpg