UA-140650925-1

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 172 Days

Nie mają sobie równych w powiecie!

24 października 2019 roku - po raz pierwszy w historii zawodów powiatowych szkół średnich - odbyły się rozgrywki w unihokeju dziewcząt w Żytowiecku. Uczennice z ZSOiZ w Krobi pokonały reprezentantki ZSZ w Gostyniu 25 do 1, narzucając rywalkom swoje tempo gry.

Zajmując pierwsze miejsce, awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w Wolsztynie. W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się: Angelika Bartz, Anna Bartz, Małgorzata Jankowska, Jagoda Jędryczka, Laura Katarzyńska, Natalia Skiba, Zuzanna Majewska  i Weronika Majewska. Życzymy kolejnych sukcesów!

unihokej 1.JPG unihokej 6.JPG unihokej 7.JPG