UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Były emocje, kiełbaski i świetna zabawa!

31 maja uczniowie ZSOiZ w Krobi uczestniczyli w DNIU SPORTU SZKOLNEGO. Kierując się złotą myślą: SPORT TO NAJPIĘKNIEJSZA CHOROBA I NAJZDROWSZE UZALEŻNIENIE, nauczyciele wychowania fizycznego i wychowawcy zmobilizowali swoich podopiecznych do udziału w pikniku w Chwałkowie.

Najważniejsze hasła tego poranka to: gra fair play, porażka nie czyni sportowca przegranym i zwycięzcą jest ten, kto walczy. Młodzi ludzie wcielili te zasady w czyn. Były emocje, relaks na łonie natury, pyszne kiełbaski, ciasto  i świetna zabawa!  Każdy mógł znaleźć tutaj konkurencję dla siebie. Przepiękny kompleks sportowy Chwałkowa umożliwił młodym ludziom uczestnictwo w grach tradycyjnych (tenis ziemny, piłka nożna, piłka siatkowa) oraz niekonwencjonalnych (frisbee). Uczniowie i nauczyciele zaliczyli ten dzień do naprawdę udanych. 

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ