MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 140 Days

ŚLUBOWANIE KLASY O PROFILU MUNDUROWYM

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w całym kraju odbywały się liczne uroczystości patriotyczne. Tak też było i w ZSOiZ w Krobi. Uroczysty apel rozpoczął się ślubowaniem, które złożyli uczniowie klasy I o profilu mundurowym.

Następnie cała społeczność szkolna - o godz. 11:11 - w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Rekord dla Niepodległej’’ - wspólnie odśpiewała ,,Mazurka Dąbrowskiego’’. W czasie akademii młodzież wspominała historię i pełną poświęcenia walkę narodu polskiego o wolność. Apel zakończył się prezentacją, ukazującą piękno wolnej Polski, w której dziś żyjemy, uczymy się i pracujemy.