MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 170 Days

Kolejna wizyta w Śremie

Dnia 19 października klasy wojskowe – IbL i IIaL – wyjechały do  6 batalionu chemicznego Sił Powietrznych w Śremie. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach, w czasie których poznali zasady posługiwania się odzieżą ochronną L-2, maskami przeciwgazowymi  MP-6 oraz sprzętem do wykrywania skażeń.

Podczas ćwiczeń młodzi adepci klas wojskowych nauczyli się, jak prawidłowo ubrać odzież ochronną L-2 oraz maski MP-6. Uczniowie zgodnie przyznali, że już czekają na powrót do JW w Śremie.

wojsko 1.jpg wojsko 2.jpg wojsko 3.jpg wojsko 4.jpg wojsko 5.jpg wojsko 6.jpg wojsko 7.jpg wojsko 8.jpg