MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 9 Days

Krótki film o HIV

7 grudnia 2018 roku - w kinie „MUZA” w Poznaniu - odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego etapu konkursu na film pt. "Krótki film o HIV", organizowanego w ramach „Krajowego Programu Zwalczania AIDS i Zapobiegania Zakażeniom HIV”.

Laureaci z ZSOiZ w Krobi - Jakub Busz i Jan Jurkowski - zajęli I miejsce na szczeblu powiatowym oraz jedno z trzech równorzędnych wyróżnień na szczeblu wojewódzkim. Film ten można obejrzeć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=jkCUwBwAsYU

Konkurs organizowany był przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Gratulujemy uczniom ogromnego sukcesu!

film 1.jpg film 2.jpg film 3.jpg