UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 201 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Młodzi i zdolni w ZSOiZ w Krobi!

8 listopada 2016 roku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod hasłem "Zagrożenie i ochrona środowiska przed odpadami" dla szkół z Wielkopolski. Finał zorganizowano w Centrum Edukacji Ekologicznej w Poznaniu. Na konkurs wpłynęło ponad 60 prac fotograficznych. Z krobskiego liceum wysłano 9 prac - Agaty Gumułki i TobiaszaKutzmanna.

Oboje zostali wyróżnieni i nagrodzeni. Spośród 8 wyróżnień dwa należały do uczniów z Krobi. Jest to olbrzymi sukces. Wszystkie prace były na równym - bardzo wysokim poziomie. Konkurs organizowany jest od wielu lat i wypracował sobie niesamowity prestiż. Nagrody robiły prawdziwe wrażenie. Laureat konkursu otrzymał profesjonalny aparat fotograficzny. Wyróżniona dwójka młodych artystów, która rozsławiła krobską szkolę, otrzymała dyplom i słuchawki znanej firmy. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

konkurs foto 1.jpg konkurs foto 2.jpg konkurs foto 3.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ