UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Sukces wokalistek z ZSOiZ w Krobi!

Martyna Stróżyk z klasy 2aL zajęła 3 miejsce w XV Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Ta utalentowana młoda wokalistka zaprezentowała utwór „If I was yourman” Bruno Marsa.Klaudia Berger z klasy 3cT otrzymała wyróżnienie za walory językowe wykonanej piosenki. Utwór „Molitva” zaśpiewaław języku serbskim. Tylko Klaudia - oprócz talentu wokalnego - wykazała się interpretacją piosenki w innym języku niż angielski.

W tegorocznym konkursie, który tradycyjnie odbył się w auli gostyńskiego LO, wzięło udział 23 wykonawców ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Kilka dni wcześniej odbyły się eliminacje szkolne, które cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Wszystkim uczestnikom dziękujemy! Doceniamy sukces naszych wokalistek i gratulujemy wysokich lokat!

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ