UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 14 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Wyrazić siebie i wpłynąć na odczucia drugiego człowieka…

Nie sztuką jest posiadać talent, ale sztuką jest go umiejętnie wykorzystać. Niewątpliwie takim darem jest obdarzony Krystian Andrzejewski z ZSOiZ w Krobi, który został laureatem „ZŁOTEJ DZIESIĄTKI” XV Wojewódzkiego Konkursu Literacko-Fotograficzno-Plastycznego Małe KONFRONTACJE 2016.

Krystian - z wrodzonym wyczuciem kreski - przedstawia otaczającą rzeczywistość. Choć tworzy za pomocą węgla, to sprawia, iż świat nas oczarowuje swym pięknem, ulotnością a zarazem głębią. Poprzez swoje prace wpływa na odbiorcę, który pragnie poznać wyczarowany przez niego zakątek i na nowo odkryć rzeczywistość go otaczającą, choć tak często niezauważalną.

Pasja, z jaką tworzy Krystian, została zauważona i doceniona. Spośród 227 autorów prac plastycznych, uczeń ZSOiZ w Krobi został laureatem jubileuszowej edycji „Małych KONFRONTACJI”. Jego pracę mogliśmy podziwiać na wystawie w Lesznie w „Galerii w Ratuszu”. Gratulujemy i życzymy owocnego tworzenia.

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ