UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 201 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

II miejsce dla Michała Łapawy!

Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do powiatowego konkursu wiedzy o regionie pt. „Wiem więcej o… ziemi gostyńskiej”. Finał odbył się w czasie Dni Gostynia - 30 maja 2015 r.Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Gostyński Robert Marcinkowski.

Celem konkursu było m.in.:

  • - popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy o najbliższym otoczeniu,
  • - rozbudzanie zainteresowań historią regionu,
  • - wyrabianie u młodzieży szkolnej umiejętności i nawyku wyszukiwania informacji w źródłach i opracowaniach.

ZSOiZ w Krobi reprezentowało czworo uczniów, spośród których miejsce II zajął Michał Łapawa z klasy IIaL, a tuż za podium - na miejscu IV – uplasował się Janek Kulczak z IaL. Młodzież wykazała się dużą wiedzą na temat historii MAŁEJ OJCZYZNY oraz wybitnych postaci związanych z regionem. Zwycięzcom wręczono dyplomy oraz cenne nagrody książkowe. Drobne upominki otrzymali także pozostali uczestnicy powiatowych rozgrywek – Marta Gumułka i Adrian Biernat.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

konkurs 1.JPG konkurs 2.JPG konkurs 3.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ