UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 201 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Konkurs „Drugie Życie Elektrośmieci”

Od połowy listopada 2012r. w ZSOiZ realizowany jest ogólnopolski konkurs „Drugie Życie Elektrośmieci”. Celem konkursu jest podniesienie stanu świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym i zużytymi bateriami oraz zwiększenie poziomu zbiórki tego sprzętu.

Konkurs składa się z szeregu zadań wykonywanych przez zespół konkursowy w dwóch etapach. W szkole działają dwa takie zespoły: Krobskie Elektrony oraz Green Street. Konkurs będzie trwać od 15 listopada 2012r. do 30 kwietnia 2013r. Obecnie rozpoczął się drugi etap konkursu, którego kulminacyjnym punktem jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii.

KROBSKIE ELEKTRONY to dziesiątka pozytywnego ładunku z klasy IIeBO. Członkami zespołu są: Magdalena Waleńska, Weronika Kaczmarek, Patryk Dechnik, Mikołaj Jankowiak, Filip Jankowiak, Kamil Matuszewski, Bartosz Dutkowski, Michał Bryl, Karolina Wojciechowska, Rafał Wolsztyniak; opiekunką jest p. Emilia Śniegocka.

Druga grupa to Green Street.Opiekunką jest p. Iwona Piechocka

Więcej na temat ich działalności dowiesz się zaglądając na stronę
http://elektrosmieci.pl.tl/

sm63.JPG sm64.JPG sm65.JPG sm66.JPG sm67.JPG sm74.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ