UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

SOS dla środowiska…

W dniu 9.06.2017 roku uczennica Wiktoria Michalska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej znalazła się w gronie laureatów konkursu: „Nie marnuję – wykorzystuję”. W budynku Ratusza Miejskiego w Lesznie, z rąk przewodniczącego Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego, odebrała główną nagrodę w postaci tabletu, książek z zakresu ochrony środowiska oraz zestawu upominków ekologicznych.

Czytaj więcej...

V KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO I JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA KLAS TRZECICH GIMNAZJALNYCH

Dnia 2 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi został przeprowadzony V Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego dla Klas Trzecich Gimnazjum. W tym roku w międzyszkolnych rywalizacjach wzięło udział 36 uczniów z 9 gimnazjów powiatu gostyńskiego: z Bodzewa, Borku Wielkopolskiego, z Gimnazjów nr 1 i nr 2 w Gostyniu, z Krobi, Pępowa, Pudliszek, Starej Krobi i Żytowiecka. 27 uczniów sprawdzało swoje umiejętności z języka angielskiego i 9 z języka niemieckiego. Każda ze szkół mogła zgłosić po trzech uczniów z każdego języka.

Czytaj więcej...

Radość, pasja, sztuka

Radość, pasja, sztuka – to elementy składowe niesamowitego sukcesu Wiolety Szpruty z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi, która zajęła II miejsce w Konkursie Fotograficznym dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Poznania i Wielkopolski „Książka i ja”, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanym przez IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Młodzi i zdolni w ZSOiZ w Krobi!

8 listopada 2016 roku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod hasłem "Zagrożenie i ochrona środowiska przed odpadami" dla szkół z Wielkopolski. Finał zorganizowano w Centrum Edukacji Ekologicznej w Poznaniu. Na konkurs wpłynęło ponad 60 prac fotograficznych. Z krobskiego liceum wysłano 9 prac - Agaty Gumułki i TobiaszaKutzmanna.

Czytaj więcej...

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ