UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 42 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Drużyna z ZSOiZ w Krobi z brązowym medalem!

12 grudnia 2017r. do ZSOiZ w Krobi przyjechały najlepsze drużyny piłkarskie z całego województwa wielkopolskiego, które zapewniły sobie awans - poprzez finały rejonowe -do uczestnictwa w Finale XIX Licealiady w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Wśród nich znaleźli się oczywiście reprezentanci ZSOiZ w Krobi. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy.

Grupa A: LO MM Poznań, ZSOiZ Krobia, LO Jarocin i III LO Leszno. Grupa B: ZS Szamotuły, ZS Wągrowiec, LO Słupca i ZSP Kępno. W wyniku zaciętych pojedynków w grupach, chłopcy z ZSOiZ w Krobi zajęli I miejsce i rywalizowali w półfinale z zespołem z Wągrowca. Drugą parę półfinałową utworzyły zespoły z Szamotuł i Jarocina. Niestety naszej drużynie nie udało się awansować do ścisłego finału, gdyż przegrali 2:0. Zapewnili sobie natomiast walkę o miejsce III i tę szansę wykorzystali, pokonując Jarocin 3:2. Cały turniej wgrała drużyna z Szamotuł, pokonując Wągrowiec 4:1. Warto wspomnieć, iż najlepszym zawodnikiem turnieju został Eryk Moryson z ZSOiZ w Krobi.

Turniej zorganizowano pod honorowym patronatem MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO - MARKA WOŹNIAKA, WIELKOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY – ELŻBIETY LESZCZYŃSKIEJ I STAROSTY POWIATU GOSTYŃSKIEGO – ROBERTA MARCINKOWSKIEGO.   Szczególne podziękowania należą się organizatorom i partnerom, czyli MINISTERSTWU SPORTU I TURYSTYKI, KURATORIUM OŚWIATY W POZNANIU, URZĘDOWI MARSZŁKOWSKIEMU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO, STAROSTWU POWIATOWEMU W GOSTYNIU, GMINIE KROBIA, SZS WIELKOPOLSKA, nauczycielom wychowania fizycznego, dyrekcji, personelowi szkolnemu ZSOiZ w Krobi oraz wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju. Nagrody i upominki ufundowali: STAROSTWO POWIATOWE W GOSTYNIU, GMINA KROBIA I ZSOiZ W KROBI.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Zespół Szkół NR 3 w Szamotułach

2. Zespół Szkół NR 1 w Wągrowcu

3. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi

4. I Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie

5. Liceum Ogólnokształcące w Słupcy

6. III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kępnie

8. Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w Poznaniu

Najlepszy strzelec - Bartłomiej Roda / Szamotuły /

Najlepszy zawodnik - Eryk Moryson / Krobia /

Najlepszy bramkarz -   Kamil Mirek / Wągrowiec /

SKŁAD ZESPOŁU ZSOiZ KROBIA:

Biernacki Damian, Bzdęga Filip, Gubański Mikołaj, Jędryczka Dawid, Kabała Norbert, Kaczmarek Kornel, Kokot Fryderyk, Łuczak Daniel, Moryson Eryk, Naskręt Aleksander.

Opiekun: Sławomir Gintowt

 

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ